Голова ДЕІ провів робочу нараду: обговорили результативність територіальних органів

Під час робочої наради з керівниками територіальних органів Держекоінспекції, що відбулась 2 листопада, обговорили результативність екологічного контролю на місцях.

Про це повідомив Голова Державної екологічної інспекції Андрій Мальований.

«Сьогодні Придніпровський округ – один із лідерів по кількості нарахованих та стягнутих до держбюджету штрафів та збитків. Ефективність саме цього територіального органу важлива з огляду на розміщення у Дніпропетровській та Кіровоградській областях найбільших промислових підприємств України», - зауважив Андрій Мальований.

На виконання рішення РНБО «Про виклики і загрози національній безпеці України в екологічній сфері» ДЕІ продовжує посилену співпрацю з правоохоронними органами. Щоб забезпечити ефективніший супровід кримінальних проваджень, голова Держекоінспекції доручив терорганам ДЕІ провести аудит стану розгляду матеріалів, переданих в роботу правоохоронцям.

«Також обговорили хід проведення позапланових перевірок водокористувачів за дорученням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля. Наразі провередно перевірки близько третини підприємств із затвердженого переліку. Зокрема, днями розпочався захід контролю одного з найбільших забруднювачів водних ресурсів в Україні – ПрАТ «АК «Київводоканал», - зазначив Андрій Мальований.

Окрім того, під час наради посадовець представив нового заступника Голови Держекоінспекції із цифрової трансформації Андрія Богдановича.
«Він забезпечить ефективний перехід Держекоінспекції до paperless режиму, що дозволить посилити екологічний контроль і спростити комунікацію з органами центральної влади і громадськістю», - підкреслив голова ДЕІ.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці