Держекоінспекція розрахувала понад 52 мільйони гривень збитків за екологічні порушення минулого тижня

В період з 29 жовтня по 4 листопада тероргани Держекоінспекції розрахували понад 52 мільйони гривень збитків за екологічні злочини, провели 765 перевірок та в результаті виявили порушення, шодо яких склали 867 адміністративних протоколів.

Про це повідомила пресслужба Державної екологічної інспекції України.

Майже 22 мільйона гривень збитків – найбільше за тиждень, було розраховано за самовільний видобуток каоліну первинного та піску без спеціального дозволу на користування надрами комунальним підприємством «Буртинський завод вогнетривів», що на Хмельниччині. Матеріали направлено до СБ України у Хмельницькій області.

Також шкоду на суму понад 10 мільйонів гривень завдано внаслідок самовільного використання водних ресурсів без спеціального дозволу на користування надрами на ТОВ «Комплекс Агромарс» у Києві. Підприємству пред’явлено претензію на відшкодування збитків.

Ще 9,5 мільйона гривень шкоди нанесено через незаконне видобування невстановленими особами глини тугоплавки загальним об’ємом 2400 куб. м. на території Очаківської ОТГ у Миколаївській області. Матеріали вже направлено до відділення поліції №7 Миколаївського районного управління поліції ГУНП в Миколаївській області для розшуку винуватців злочину.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці