Держекоінспекція відкрита для працевлаштування студентів та випускників університетів

У Держекоінспекції наразі є десятки вакансій, куди запрошуються освічені спеціалісти у сфері екології. Вітаються і студенти останніх курсів та випускники, які вмотивовані захищати довкілля та постійно продовжують посилювати свої знання та навички, займатися самоосвітою.

Про це в.о. голови Державної екологічної інспекції Дмитро Заруба нагадав під час платформи взаємодії «Екопрофесії майбутнього – майбутнє екопрофесій», організованої Професійною асоціацією екологів України.

В свою чергу, Держекоінспекція працюватиме над тим, щоб досягти підвищення рівня заробітних плат і таким чином залучити більше молодих фахівців, які зможуть впровадити новітні підходи в роботі ДЕІ. Зокрема, очікується ухвалення законопроекту №3091 «Про державний екологічний контроль», який підніме зарплатню інспекторів у близько 2 рази.

Дмитро Заруба зауважив, що спеціальність «екологія» з роками ставатиме все актуальнішою. Адже ми спостерігаємо безпрецедентну зміну клімату, яка потребує сучасних екологічних рішень для всіх сфер життя. Тож вибір освіти у галузі екології – це розумний вибір, який у подальшому дозволить бути затребуваним фахівцем на ринку праці.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці