Інспекторові ДЕІ Столичного округу нанесено тілесні ушкодження під час спроби зафіксувати порушення

Під час документування факту незаконного встановлення сіток інспектором ДЕІ на човні, порушник дав плавзасобу повний хід, а потім здійснив напад на працівника інспекції.

Про це повідомила прес-служба Державної екологічної інспекції України

Так, днями інспекторами ДЕІ Столичного округу було виявлено факт встановлення промислових сіток для лову риби в забороненому для промислу місці. Один з фахівців інспекції піднявся на борт човна, щоб взяти участь у зніманні сіток, а також задокументувати факт їх незаконного розташування з відстеженням координат. Після цього рибалка-порушник, незважаючи на те, що до його борту був прив’язаний службовий катер інспекції, дав човну повний хід, намагаючись вийти із забороненого місця. В результаті таких дій було пошкоджено плавзасіб ДЕІ. 

На вимогу інспектора зупинити човен, порушник відмовив. Також почав погрожувати, а потім наніс працівнику ДЕІ тілесні ушкодження.

Слід зазначити, що інспектор був укомплектований нагрудним відеореєстратором, тож факт нападу був зафіксований на відео. Наразі ДЕІ подано заяву до Національної поліції, а на порушника складений протокол за ч.3 ст.85 КУпАП (порушення правил рибальства).

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці