У Офісі ДЕІ у Кривому Розі обговорили рекультивацію пошкоджених промисловістю земель

Фахівці Центрального апарату Держекоінспекції у Кривому Розі провели робочу нараду із представниками підприємств АТ «Кривбасзалізрудком» та ПрАТ «Суха Балка», обговоривши  питання дотримання вимог законодавства щодо використання і охорони надр та рекультивації порушених земель.

Про це повідомила прес-служба Дежавної екологічної інспекції України. 

Так, під час наради начальник Управління промислового забруднення Держекоінспекції Віталій Постоленко наголосив на розробці альтернативних варіантів пришвидшення процесу відновлення порушених земель Криворізького регіону. 

У свою чергу заступник начальника Управління Олександр Скакальський  акцентував увагу на важливості обговорення темпів рекультивації земель в межах відводів та земельних ділянок підприємств. Так, у висновку екологічної експертизи  щодо діяльності АТ «Криворізький залізорудний комбінат»  зазначено, що період відновлення порушених територій становить більше 100 років. Виникає питання чи зможе підприємство виконати зобов’язання, передбачені цим висновком по завершенню терміну наданого для рекультивації.

У результаті обговорення сторони домовились про підготовку  підприємствами пропозиції щодо прискорення темпів рекультивації в межах термінів діючих дозволів на користування надрами з обгрунтуванням.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці