Держекоінспекція розрахувала 855 мільйонів гривень збитків довкіллю минулого тижня

Понад 855 мільйонів гривень збитків завдано українському довкіллю протягом минулого тижня.

Про це повідомила прес-служба Державної екологічної інспекції України.

Таку суму шкоди розрахували територіальні органи Держекоінспекції в період з 3 по 9 грудня, здійснивши 683 перевірки та склавши 766 адміністративних протоколів.

Найбільше збитків завдано довкіллю у Волинській області внаслідок добування кам’яного вугілля без спеціального дозволу на користування надрами та експлуатації стаціонарних джерел викидів без відповідного дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря на ВП «Шахта Бужанська» ДП «Волиньвугілля». Інспекція розрахувала понад 430 мільйонів гривень шкоди.

Також 8,6 мільйона гривень збитків має сплатити КП «ВодГео» у Черкаській області за самовільне використання водних ресурсів (підземних вод) без дозволу на користування надрами. Матеріали направлено до ГУНП Черкащини.

Ще 4,5 мільйона гривень шкоди пред’явлено до відшкодування КП П’ятихатської міської ради «Житлокомплекс», що на Дніпропетровщині, за самовільне використання водних ресурсів при відсутності дозвільних документів. Матеріали направлено до ГУНП в Дніпропетровській області.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці