Розпочато планову перевірку ДП «Кривбасшахтозакриття»

Державна екологічна інспекція України розпочала планову перевірку ДП «Кривбасшахтозакриття».

Про це повідомила прес-служба Державної екологічної інспекції України.

Начальник Управління державного екологічного нагляду за промисловим забрудненням  Віталій Постоленко особисто проконтролював хід заходу контролю.

Основним видом господарської діяльності ДП «Кривбасшахтозакриття» є виконання послуг з відведення і акумуляції та скиду шахтної води гірничорудних підприємств підземного Кривбасу. Тож під час перевірки фахівці ДЕІ акцентуватимуть увагу на тому, чи порушує Кривбасшахтозакриття технологію скидання шахтних вод, які генерують промислові підприємства Кривбасу.

Раніше за позовами ДЕІ Господарський суд Дніпропетровської області вже двічі зобов’язував Кривбасшахтозакриття сплатити значні суми збитків за порушення законодавства про охорону та раціональне використання водних ресурсів. В минулому році підприємством було сплачено 2,5 млн. грн, а у поточному – сума збитків склала 3,2 млн. грн.

До того ж, ДП «Кривбасшахтозакриття» є одним з учасників Плану управління шахтними водами, який найближчим часом надійде на затвердження Кабінету міністрів України. Мета плану - змінити існуючий стан у сфері поводження з шахтними водами та перейти до раціонального користування водними ресурсами.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці