Держекоінспекція долучиться до розробки міських програм з вирішення екологічних проблем Кривбасу

Начальник відділу державного екологічного нагляду (контролю) промислового забруднення ДЕІ Олександр Скакальський взяв участь у засіданні робочої групи з опрацювання та комплексного вирішення питань реалізації державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища у Кривому Розі.

Про це повідомляє прес-служба Державної екологічної інспекції України.

«Під час засідання було розглянуто виконання у поточному році заходів міської програми вирішення екологічних проблем Кривбасу та поліпшення стану навколишнього природного середовища у 2016-2025 роках, а також внесення змін до неї», - наголосив посадовець.

Міська екологічна програма – це довгостроковий план розвитку Кривого Рогу, розроблений з метою захисту права містян жити у середовищі, сприятливому для здорового життя людей.

Олександр Скакальський зауважив на необхідності проведення стратегічної екологічної оцінки змін до програми, а також запропонував запросити представників ДЕІ на найближче засідання Криворізької міської ради, щодо розгляду питання результативності виконання заходів екологічної програми.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці