Фахівці Держекоінспекції взяли участь у антикорупційному тренінгу ОЕСР

Представники Держекоінспекції взяли участь у тренінгу в рамках програми Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) «Підтримка реформування енергетичного сектору в Україні». Ключовим завданням тренінгу було посилення антикорупційної політики в державних підприємствах і установах.

Про це повідомила прес-служба Державної екологічної інспекції України.

Під час тренінгу ОЕСР представники ДЕІ обмінялись досвідом з посадовцями інших державних установ та міжнародних партнерів. Зокрема, в результаті заходу працівники ДЕІ:
- Дізналися про нові практики ОЕСР щодо боротьби з корупцією;
- Визначили кроки для подальшої співпраці з ОЕСР та державними інституціями.

Також Держекоінспекція, як частина державного апарату, вживає власних заходів для того, щоб мінімізувати корупційні прояви під час екологічного контролю.

Так, прийнято Антикорупційну програму ДЕІ на 2022 рік, в якій визначено кроки для досягнення відкритості і прозорості діяльності інспекції. Наразі документ перебуває на погодженні НАЗК. Також вже найближчим часом розпочнеться розробка електронної системи «Екологічний інспектор», що дозволить звести до мінімуму людський фактор у підготовці документів для перевірок, актів за результатами заходів контролю, звітів та статистики, а отже зменшити корупційну складову.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці