Інспекція Столичного округу зафіксувала порушення порядку збуту ялинок

Інспекція Столичного округу виявила порушення збуту новорічних дерев під час рейду ялинковими ярмарками Києва. 

Про це повідомила прес-служба Державної екологічної інспекції України

Так, інспектори ДЕІ спільно з представниками поліції під час проведення рейду здійснили  перевірку локації по вулиці Липківського та встановили, що на деревах відсутні спеціальні бирки. Продавець надав їх окремо від ялинки, що є порушенням порядку продажу. До того ж, номери, вказані на цих бирках, були відсутні у електронній системі ЛІАЦ. Також у продажі були наявні ялини, на які відсутні товарно-транспортні накладні.

Чергове порушення інспектори ДЕІ Столичного округу виявили на Повітрофлотському проспекті. У товарно-транспортній накладній продавця вказані дерева породи сосна, хоча крім них здійснюється збут ялинок, в тому числі, збірних.

На продавців складені адміністративні протоколи за статтею 88-1 КУпАП (порушення порядку придбання чи збуту об’єктів рослинного світу). Окрім того, матеріали за виявленими фактами спрямовані до правоохоронних органів для подальшого розслідування. 

Держекоінспекція продовжує рейди в рамках природоохоронної акції «Новорічна ялинка 2021» по всій Україні. Під час заходів контролюється дотримання порядку збуту ялинок, а саме, наявність бирок, реєстраційного номера дерев у системі ЛІАЦ, достовірність інформації в ТТН.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці