Держекоінспекція розрахувала майже 16 мільйонів гривень збитків за минулий тиждень

З 17 по 23 грудня Держекоінспекція провела 741 перевірку та склала 819 протоколів про адміністративні правопорушення, розрахувавши майже 16 мільйонів гривень збитків.

Про це повідомила прес-служба Державної екологічної інспекції України.

Найбільш резонансний факт недотримання законодавства виявлено у Київській області. Так, на КП «Комбінат комунальних підприємств м. Василькова» зафіксовано самовільне використання водних ресурсів за відсутності спеціального дозволу. Підприємству пред’явлено збитки на суму 4,7 мільйона гривень.

Також значної шкоди довкіллю завдало ДП «Новомосковський військовий лісгосп» у Дніпропетровській області. Підприємство здійснило суцільну санітарну рубку на території лісгоспу без оцінки впливу на довкілля, чим нанесло природі збитки на суму 1,6 мільйона гривень.

У Києві фахівці ДЕІ зафіксували масштабне порушення ПрАТ «АК «Київводоканал». Підприємство допустило перевищення нормативів, визначених у дозволі на спецводокористування, гранично-допустимого скидання забруднюючих речовин у водний об’єкт. Збитки – 1,3 мільйона гривень. перед Різдвом

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці