Фахівці Держекоінспекції продовжують проводити перевірки ялинкових ярмарків

Сьогодні інспектори Центрального апарату Державної екологічної інспекції України спільно із представниками українських ЗМІ провели рейд по ялинковим ярмаркам Києва в рамках операції «Новорічна ялинка 2021».

Про це повідомила прес-служба Державної екологічної інспекції України.

«Під час рейду фахівцями ДЕІ було проінспектовано легальність збуту новорічних ялинок на трьох пунктах продажу. Так, у центрі столиці на вулиці Велика Васильківська, 103 здійснювався продаж новорічних дерев без спеціальних бирок на стовбурі за якими можна визначити походження дерева», -  наголосив державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Центрального апарату ДЕІ Сергій Гандрабура.

У Святошинському районі міста Києва на вулицях Зодчих, 64 та Тулузи, 1 інспектори виявили чергове порушення. Спеціальні бирки на стовбурах дерев також були відсутні. Більше того, продавці надали їх окремо від дерев, що вже є грубим порушенням порядку продажу. Кількість наданих бирок не відповідала кількості дерев, що знаходилась на пункті продажу та кількості, зазначеній у товаро-транспортній накладній.

На порушників складені адміністративні протоколи за статтею 88-1 КУпАП (порушення порядку придбання чи збуту об’єктів рослинного світу). Розмір штрафу становить від 510 до 1700 гривень. Матеріали за виявленими фактами спрямовані до суду.

Держекоінспекція продовжує рейди в рамках природоохоронної акції «Новорічна ялинка 2021» по всій Україні. 

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці