Держекоінспекція: протягом минулого року отримано майже 4 тисячі звернень від громадян про екологічні порушення

Фахівці Держекоінспекції протягом минулого року опрацювали майже 4 тисячі скарг від громадян. Так, кількість звернень щодо порушення законодавства про охорону навколишнього природного середовища у порівнянні з 2020 роком зросла на 59% (2284 звернень у 2020 році).

Про це повідомляє пресслужба Державної екологічної інспекції України.

Лідером за кількістю звернень від громадян лишається Київська область, за нею Придніпровський округ (Дніпропетровська та Кіровоградська області) та замикає трійку Південний округ (Запорізька та Херсонська області).

Наголошуємо, що сьогодні звернення від громадян є однією з підстав для проведення позапланової перевірки підприємства-порушника. Тому, якщо ви стали свідком екологічного порушення просимо звернутись до територіальних та міжрегіональних територіальних органів ДЕІ, а також Центрального апарату Державної екологічної інспекції.

Працівники ДЕІ розглянуть вашу скаргу, проведуть перевірку вказаних фактів, а інформацію стосовно здійснених заходів нададуть максимум за 30 днів після дня надходження листа. Терміново повідомити про порушення, а також дізнатися, на якому етапі розгляду знаходиться ваше звернення, можна за телефоном гарячої лінії +38 (044) 521-20-38.


Алгоритм написання звернення можна знайти на сайті за посиланням.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці