Майже 900 тисяч гривень за незаконну рубку дерев сплатило підприємство на Київщині

У грудні 2021 року під час проведення перевірки Держекоінспекцією встановлено, що на території села Проліски Пристоличної сільської ради Бориспільського району Київської області підприємство ТОВ «Подол-Експо» проводило незаконну вирубку дерев. Свою діяльність підприємство-порушник здійснювало на двох земельних ділянках загальною площею майже 20 га з порушенням вимог Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах.

Державні інспектори провели заміри наявних пнів та розрахували збитки завдані довкіллю. У результаті підприємству виставлено претензію на суму 865 945 гривень для добровільної сплати в порядку досудового врегулювання спору.

Про це повідомляє пресслужба Державної екологічної інспекції України.

Підприємство ТОВ «Подол-Експо» сплатило суму претензії у повному обсязі.

Крім того, до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу за порушення вимог статті 153 КУпАП притягнуто посадову особу.

Нагадуємо, що протягом 11 місяців 2021 року фахівцями Держекоінспекції складено майже 6 тисяч протоколів за порушення природоохоронного законодавства та розраховано понад 470 мільйонів гривень збитків у сфері лісів та рослинного світу.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці