Протягом новорічних свят фахівці Держекоінспекції розрахували понад 275 млн гривень збитків довкіллю

Фахівці Державної екологічної інспекції України провели протягом минулого тижня 405 перевірок та склали 672 протоколи про адміністративні правопорушення на відповідальних осіб. У результаті до Державного бюджету стягнуто 195 тис. гривень. За порушення вимог природоохоронного законодавства підприємствами-порушниками, інспектори розрахували збитків на суму понад 275 млн гривень.

Про це повідомляє пресслужба Державної екологічної інспекції України.

Найбільш резонансне порушення зафіксовано Інспекцією у Волинській області, де проведено розрахунок збитків та пред’явлено претензію Камінь-Каширській міській раді на суму 243,7 млн гривень за незаконний видобуток надр (піску), за відсутності дозволу на користування надрами, на території Камінь-Каширської міської ради.

У Чернігівській області виявлено незаконну рубку дерев різних порід на території Щорського лісництва ДП «Корюківський лісгосп» неподалік с. Нові Млини на землях Сновської ТГ Корюківського району. Загальна сума шкоди довкіллю склала майже 9 млн гривень. Матеріали направлено до територіального управління ДБР у м. Чернігів.

Крім того, КП Харківської районної ради «Комуненерго» пред'явлено претензію на суму понад 3 млн гривень за забір підземних вод без спеціального дозволу на користування надрами (підземними водами).
Матеріали направлено до Харківської обласної прокуратури.

За скид забруднюючих речовин із стічними водами у Дністровський лиман з перевищенням встановлених нормативів ГДС забруднюючих речовин фахівцями Інспекції Південно-Західного округу пред’явлено дві претензії КП «Білгород-Дністровськводоканал» на загальну суму 2,4 млн гривень.ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці