Держекоінспекція: майже 143 млн збитків розраховано інспекторами протягом тижня

Зокрема проведено 467 перевірок та складено 582 протоколи про адміністративні правопорушення.

Про це повідомила пресслужба Державної екологічної інспекції України.

Найбільш резонансне порушення вимог природоохоронного законодавства зафіксовано на Сумщині, де проведено розрахунок збитків та пред’явлено дві претензії ФГ «Едельвейс-2007» на загальну суму майже 132 млн гривень за самовільний видобуток корисних копалин місцевого значення (суглинку) на території сіл Успенка та Степанівка Конотопського району. Матеріали направлено до Конотопської окружної прокуратури.

Водночас пред’явлено претензію Комунальному підприємству Харківської районної ради «Комуненерго» на суму понад 3 млн гривень за забір підземних вод без спеціального дозволу на користування надрами (підземними водами). Матеріали направлено до Харківської обласної прокуратури.

Крім того, Інспекцією Поліського округу проведено розрахунок збитків Озерянському торфозаводу філії ДП «Житомирторф» на суму 1,6 млн гривень за самовільне надрокористування. Матеріали справи направлено правоохоронним органам.

Також у Львівській області пред’явлено претензію КП «Стрийводоканал» на суму 967 тис. 619 грн за наднормативний скид забруднюючих речовин зі зворотними водами у річку Стрий з очисних споруд.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці