У Держекоінспекції проведено установчу нараду Робочої групи з питань промислового забруднення

Сьогодні керівництво Держекоінспекції спільно з народним депутатом Оленою Криворучкіною провели установчу нараду Робочої групи з питань промислового забруднення при Державній екологічній інспекції України.

Про це повідомляє пресслужба Державної  екологічної інспекції  України.

Під час зустрічі були обговорені пріоритетні питання у напрямку державного нагляду (контролю) у сфері промислового забруднення на загальнодержавному рівні, а саме:

  • визначення поняття промислового забруднення як окремого напрямку у державному нагляді (контролі) у сфері охорони навколишнього середовища з урахуванням досвіду європейських країн на основі Директиви Європейського Союзу 2010/75/ЄС;
  • опрацювання всіх галузей промисловості з метою комплексного розгляду та аналізу впливу підприємств на довкілля;
  • формування єдиної бази підприємств-забруднювачів за ступенем ризику впливу на довкілля з метою створення єдиного реєстру промислових об’єктів.

Крім того, учасники групи наголосили, що питання промислового забруднення актуальне не лише на Кривбасі, але на всій території України. Тому роботу Управління промислового забруднення, включаючи Офіс центрального апарату у Кривому Розі, буде посилено та масштабовано в межах держави.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці