Держекоінспекція: 62 АЗС перевірено протягом січня 2022 року

Інспектори Держекоінспекції здійснюють заходи державного ринкового нагляду з перевірки характеристик продукції: автомобільні бензини та дизельне паливо. Так, за результатами перевірок минулого місяця винесено 107 рішень про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів (усунення формальної невідповідності, заборони продукції ведення в обіг та накладено адміністративно-господарських санкцій на загальну суму 731 тис. гривень.

Про це повідомляє пресслужба Державної екологічної інспекції України.

При перевірці суб’єктів господарювання у першу чергу державні інспектори звертають увагу на оформлені належним чином документи. Якщо при камеральній перевірці виявлено ознаки невідповідності продукції встановленим вимогам, то фахівці Держекоінспекції здійснюють відбір проб паливно-мастильної продукції для випробування в акредитованій лабораторії.

У залежності від результатів дослідження, приймаються відповідні рішення. Якщо продукція містить невідповідність за такими показникам як вміст сірки, детонаційна стійкість, об’ємна частка бензолу, масова частка кисню, об’ємна частка кисневмісних сполук, температура спалаху в закритому тиглі, то приймаються рішення про заборону реалізації продукції на ринку, вилучення її з обігу та відкликання. Так, минулого року інспектори виявили майже 17 тонн продукції, що становила небезпеку.

У 2022 році заплановано провести 428 експертиз (досліджень) на території України. Крім того, заплановано закупити засоби індивідуального захисту, спецодяг та необхідне обладнання у межах виділених бюджетних асигнувань, що складають 5,3 млн гривень.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці