Фахівці територіальних та міжрегіональних територіальних органів Держекоінспекції по всій Україні допомагають ЗСУ захищати свою землю!

Так, у приміщенні інспекції у Хмельницькій області організовано центр допомоги нашим захисникам та біженцям. Сьогодні протягом дня волонтери приготували сім відер вареників та 15 літрів голубців. Це все передали у Хмельницький обласний ліцей разом з консервами, одягом, матрацами та засобами гігієни.

Харків мужньо тримає оборону! Особовий склад інспекції бере участь у чергуваннях біля житлових будинків з метою виявлення ДРГ та повідомляє ЗСУ про всіх підозрілих осіб. Крім того, фахівці ДЕІ надають прихисток громадянам, яких позбавив домівки «русский мир».

Працівники Держекоінспекції у Львівській області у своїх громадах та при штабах самооборони виготовляють маскувальні сітки для Збройних Сил України, долучаються до збору коштів для потреб ЗСУ та допомоги переселенцям; беруть участь в облаштуванні приміщень у навчальних закладах для приймання переселенців, звозять харчі, медикаменти, засоби особистої гігієни, постільні набори, ковдри, подушки, одяг; готують гарячу їжу та напої для жінок та дітей, що очікують в чергах на кордоні.

Крім цього, колектив рішуче налаштований захищати своє, тому заздалегідь готує «гостинці» для непроханих гостей – коктейлі молотова.

Слава Україні!

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці