Держекоінспекція: фахівці у Кривому Розі продовжують фіксувати підпали сухої рослинності

Збройна агресія російської федерації та введення воєнного стану вносить певні корективи і до формату роботи Держекоінспекції. Керівництво ДЕІ повністю усвідомлює необхідність уникнення зайвого тиску на суб’єктів господарювання, які є рушійною силою економіки держави у цей час. Тому проведення перевірок та інших заходів державного нагляду (контролю) на сьогодні обмежується виключно фіксацією небезпечних подій (інцидентів), пов’язаних з військовими діями держави-агресора.

Водночас найбільшим підприємствам-забруднювачам доручено забезпечити виконання екологічних умов, передбачених документами дозвільного характеру, адже в регіонах, суб’єкти, яких за рахунок ефективних дій Збройних сил України здатні продовжувати господарську діяльність, мають максимально забезпечувати вимоги екологічної безпеки.

У той же час, Держекоінспекцією приділяється значна увага питанням протидії пожежам в екосистемах та притягненням винних осіб до адміністративної відповідальності.

Так, співробітниками Офісу ДЕІ у Кривому Розі зафіксовано факт самовільного випалювання рослинності. Завдяки оперативним діям наших фахівців, порушника встановлено та притягнуто до адмінвідповідальності.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці