Держекоінспекція: порушники природоохоронного законодавства з початку війни сплатили до держбюджету України 1,2 млн гривень

У  період з 24 лютого по 24 березня 2022 року територіальними та міжрегіональними територіальними  органами Держекоінспекції проведено 26 перевірок та обстежень у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів.  У результаті за порушення вимог природоохоронного законодавства складено 132 протоколи про адміністративні правопорушення.

Крім того, до державного бюджету стягнуто збитків у добровільному та примусовому порядку на суму 1,2 млн гривень.

Про це повідомляє пресслужба Державної екологічної інспекції України.

Найрезонансніше порушення зафіксовано у Закарпатській області, де  проведено розрахунок збитків на суму майже 1 млн гривень за незаконну рубку дерев невстановленими особами на території Перечинської ТГ. Матеріали направлено до Ужгородського РУП ГУНП в Закарпатській області.

Водночас  фахівцями  ДЕІ у Тернопільській області пред’явлено позов Копичинецькому міському комунальному підприємству «Господар» на загальну суму понад 1,13 млн гривень за псування (засмічення) земель побутовими відходами на земельній ділянці у  місті  Копичинці. 

Також  Інспекцією Центрального округу (Черкаська та Полтавська області) за незаконний вилов громадянином водних живих ресурсів, забороненими знаряддями лову на Кременчуцькому водосховищі, розраховано збитків на суму понад 980 тисяч гривень.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці