Протягом минулого тижня порушники сплатили 1,24 млн гривень шкоди, завданої довкіллю України

Протягом минулого тижня територіальними та міжрегіональними територіальними  органами Державної екологічної інспекції України за порушення вимог природоохоронного законодавства розраховано збитків на суму 7,78 мільйона гривень.  Порушники вже сплатили 1,24 млн гривень шкоди, завданої довкіллю України.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

Зокрема складено майже 150 протоколів про адміністративні правопорушення. Таким чином, державний бюджет, коштом штрафних санкцій, поповнився ще на 38 тисяч гривень. 

Серед найрезонансніших порушень вимог природоохоронного законодавства було зафіксовано незаконний вилов водних біоресурсів невстановленими особами на Кам’янському водосховищі річки Дніпро у Кіровоградській області. У результаті,  інспекторами Придніпровського округу  розраховано суму збитків водним ресурсам на суму майже 4 мільйони гривень. Матеріали, з ознаками кримінального правопорушення, направлено до ВП №1 (м. Світловодськ) Олександрійського РВП у Кіровоградській області.

Крім того, фахівці Центрального округу ДЕІ провели розрахунок збитків громадянину на суму 1,7 млн гривень за грубе порушення правил рибальства під час весняно-літньої нерестової заборони. Встановлено, що порушник здійснював вилов риби в брід забороненими знаряддями лову на Кременчуцькому водосховищі в межах с. Максимівка Кременчуцького району. Матеріали справи також направлено правоохоронним органам.

Незаконний вилов риби із застосуванням заборонених знарядь лову зафіксовано на ставу біля с. Новоандріївка й у Сумській області. Порушникам інспектори вже пред’явили претензію на суму понад  534  тисячі гривень. Матеріали  справи передано до Сумської окружної прокуратури з ознаками кримінального правопорушення.

Держекоінспекція наголошує, всі, хто знищує наше довкілля, обов’язково понесуть покарання у вигляді штрафних санкцій та сплати завданих  довкіллю збитків.

Приєднуйтесь до телеграм каналу ДЕІ: https://t.me/deionline

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці