Проведено розширену нараду оперативного Штабу при Держекоінспекції

Вчора члени Оперативного Штабу при ДЕІ за участі народних депутатів України, представників Спеціалізованої екологічної прокуратури Офісу Генерального прокурора, комітету ВРУ з питань транспорту та інфраструктури, комітету ВРУ з питань екологічної політики та  природокористування, Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Громадської ради при Міндовкіллі та фахівців у галузі природничих наук обговорили перші результати проведеного аналізу міжнародного досвіду стягнення екозбитків, завданих довкіллю.

Під час засідання було презентовано аналітичну записку групи фахівців, що курують міжнародний напрямок Робочої групи при Штабі та відповідають за опрацювання міжнародного досвіду щодо стягування екозбитків.  Аналіз та рекомендації, що напрацювали експерти-міжнародники, ляжуть в основу майбутніх спеціалізованих методик розрахунку збитків та нормативно-правових актів у сфері екології та природокористування. Крім того, на прикладі кейсів декількох держав було проаналізовано процес розрахунку та стягнення збитків по надзвичайних екоподіях. 

Про це повідомляє пресслужба Державної екологічної інспекції України.

Варто зазначити, що кожного дня у Штабі опрацьовується величезний масив інформації, яка надходить з усіх точок нашої держави. Ворог знищує все...  І тому ми, спільними зусиллями та нашою плідною працею, обов’язково маємо притягнути агресора до відповідальності, щоб він сповна сплатив за зло, що посіяв на нашій землі.

Нагадуємо, якщо Ви стали свідком екозлочину спричиненого війною просимо повідомляти до Штабу Держекоінспекції.
✔️Телефон гарячої лінії: +380 (96) 756-83-66 (Telegram, WhatsApp, Viber)
✔️Чатбот у Telegram: @EcoShkodaBot
✔️Email: eco@shtab.gov.ua
✔️Сайт: https://shtab.gov.ua.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці