Держекоінспекція: протягом минулого тижня інспектори розрахували шкоди довкіллю на суму понад 6,2 млн гривень

Протягом минулого тижня за порушення вимог природоохоронного законодавства фахівці Держекоінспекції  розрахували збитків, завданих довкіллю, на суму понад 6,2 млн гривень. Зокрема фахівцями ДЕІ проведено 51 захід контролю, а також складено 174 протоколи про адміністративні правопорушення.  Порушники у добровільному та примусовому порядку до державного бюджету України сплатили збитків на суму  375 тисяч гривень.

Про це повідомляє пресслужба Державної екологічної інспекції України.

Найбільш резонансне порушення вимог природоохоронного законодавства було зафіксовано у Кіровоградській області Інспекцією Придніпровського округу, де  здійснено  розрахунок збитків на суму 1,76 млн гривень за незаконний вилов водних біоресурсів на Кам’янському водосховищі р. Дніпро.  Матеріали справи направлено правоохоронним органам.

Водночас за незаконну вирубку 70 дерев, що була виявлена на території міста Новомиргород Кіровоградської області,  інспекторами проведено розрахунок збитків на суму понад 1,05 млн гривень.  Матеріали справи, з ознаками кримінального правопорушення, направлено до СПД №1 (смт Олександрівка), ВП №1 (м. Знам’янка) Кропивницького РУП ГУНП в Кіровоградській області.

Крім того, на Полтавщині фахівцями Центрального округу проведено розрахунок збитків на суму понад 2,7 млн гривень за грубе порушення правил рибальства громадянином, що виловив риби у кількості 1304 шт. з гумового човна забороненими знаряддями лову на Кам’янському водосховищі в адмінмежах с. Самусіївка Кременчуцького району. Матеріали направлено до Кременчуцького РВП ГУ НП у Полтавській області.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці