Держекоінспекція: у селі на Сумщині через ворожі бомбардування засмічено землі на 15,5 млн гривень

На початку березня 2022 року війська російської федерації завдавали ракетно-бомбових ударів по об’єктах цивільної інфраструктури та житлових забудовах Охтирського району. Кілька влучань прийшлося по с. Бакирівка.  Зокрема, на території СТОВ «Бакирівське» снаряди окупантів знищили сільськогосподарські споруди. Уламки від будівель засмітили три земельні ділянки загальною площею 105 тисяч м2. 

По даному факту фахівці ДЕІ у Сумській області здійснили розрахунок збитків довкіллю на підставі Методики визначення розміру шкоди завданої землі, ґрунтам внаслідок надзвичайних ситуацій та/або збройної агресії та бойових дій під час дії воєнного стану. Сума шкоди довкіллю склала понад 15,5 млн гривень.

Про це повідомляє пресслужба Державної екологічної інспекції України.

Матеріали справи  передано до правоохоронних органів та органів прокуратури для долучення до матеріалів кримінального провадження. 

Нагадуємо, що на Харківщині, через обстріли окупантів, спричинено засмічення території Вільхівської ОТГ відходами пластику, деревини, чорного та кольорового металів, скла та паперу площею 46 992 м2  (об’єм 32 894,4 м3). на загальну суму понад 2,7 млрд гривень.

Приєднуйтесь до телеграм каналу ДЕІ: https://t.me/deionline.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці