Сьогодні фахівці ДЕІ спільно з міжнародними партнерами обговорили організацію спільних екологічних перевірок за участі інспекцій різних країн

Зустріч була організована у рамках програми EU4Environment. Під час семінару учасники, серед яких були екологічні інспектори європейських країн, керівники проєкту Мережі Союзу з імплементації та забезпечення виконання екологічного законодавства (IMPEL) та представники Секретаріату Організації економічного співробітництва та розвитку, обговорили  організацію спільних перевірок, що відіграють ключову роль у боротьбі з екологічною злочинністю сьогодні. Крім того, це унікальна можливість поділитися своїми знаннями та досвідом із розробки та впровадження  нових методологій.

Про це повідомила пресслужба Державної екологічної інспекції України.

Зокрема обговорили також проблему поводження із відходами, а саме їх утилізацію та посилення контролю за роботою сміттєзвалищ. Італійськими колегами було презентовано передову практику попередньої обробки відходів перед захороненням.

Довідка: Програма EU4Environment -  «Європейський Союз для довкілля»,  започаткована 2019 року, фінансується Європейським союзом, допомагає шести країнам Східного партнерства (ВП): Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Республіці Молдова та Україні зберегти свій природний капітал і підвищити екологічний добробут людей. Програма підтримує заходи, пов’язані з довкіллям, демонстрацію та відкриття можливостей для «зеленого» зростання, а також налагодження механізмів, які дозволять краще керувати екологічними ризиками та впливом на довкілля.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці