Спалювання сухої рослинності – загроза довкіллю!

Останнім часом почастішали випадки неконтрольованого спалювання сухої рослинності на прибудинкових територіях, узбіччях доріг, в лісових масивах та на полях.  Такі пожежі можуть призвести до пожеж в  екосистемах у зв’язку з чим державі наносяться значні матеріальні та екологічні збитки.

Так, 01 березня поточного року державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Хмельницької області виявлено факт спалювання осоки в охоронній зоні гідрологічного заказника загальнодержавного значення «Моначинський» зі сторони с.Маначин Волочиського району.

З метою  локалізації пожежі та попередження подальших загорань, про даний факт було повідомлено до Головного управління ДСНС у Хмельницькій області та до Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області.

Державна екологічна інспекція України вкотре звертається до всіх і закликає не випалювати самовільно суху природну рослинність або її залишки, бережливо ставитися до природи рідної землі та дотримуватись встановлених вимог природоохоронного законодавства та пожежної безпеки!eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці