Державні інспектори перевіряли законність утримання ведмедя на Івано-Франківщині

За зверненням громадян Державна екологічна інспекція в Івано-Франківській області провела перевірку  щодо умов утримання в неволі бурого ведмедя на території відпочинкового комплексу у с.Голошина Верховинського району Івано-Франківської області.

Перевіркою встановлено, ведмідь бурий віком приблизно три роки утримується у спареному вольєрі, висота якого не відповідає встановленим вимогам. Документи, що підтверджують законність набуття права власності на ведмедя бурого в господарстві відсутні, що є порушенням ст.7 Закону України «Про тваринний світ». Крім того, відсутній дозвіл на утримання ведмедя бурого, що є порушенням ст.8 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження та ст.17 Закону України «Про тваринний світ». 

За виявлені порушення складено протокол за ч.3ст.88-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, який направлено до Верховинського районного суду. Видано припис: створити належні умови утримання ведмедя бурого; отримати дозвіл на утримання та документи, що підтверджують законність набуття та права власності на ведмедя бурого. 

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці