Інспекції продовжують виявляти «квіткових браконьєрів»

З метою збереження ранньоквітучих об’єктів рослинного світу в рамках проведення операції «Первоцвіт-2019» Державною екологічною інспекцією у Хмельницькій області щоденно здійснюються заходи державного нагляду (контролю).


Оперативну роботу зосереджено в місцях збору, транспортування та реалізації (збуту) рослин. Станом на 12 квітня 2019 року здійснено 36 перевірок в місцях реалізації об’єктів рослинного світу. В результаті проведених заходів складено 32 протоколи про вчинення адміністративного правопорушення, які направлені до судових органів з метою прийняття рішення про притягнення правопорушників до відповідальності.

Тим часом на Харківщині Державною екологічною інспекцією у Харківській області спільно з представниками правоохоронних органів виявлено незаконну торгівлю ранньоквітучими рослинами, які занесені до Червоної книги України. Вилучено понад 50 пучків (загальна кількість рослин в пучці понад 800 шт.) цибулі ведмежої (черемші), 15 штук тюльпана дібровного та складено 5 протоколів, які направлені на розгляд до суду. Рослини було вилучено та передано до Харківського зоопарку для підгодівлі тварин.


eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці