Державними інспекторами Центального округу вчергове виявлено браконьєрів

Працівниками Державної екологічної інспекції Центрального округу  та співробітниками Водного патруля м.Черкаси здійснено заходи державного  нагляду (контролю) у природному парку «Нижньосульський» та ландшафтному  заказнику загальнодержавного значення «Сулинський» з метою виявлення та припинення незаконного добування водних живих ресурсів.


 За результатами перевірки, що проводилась 10.04.2019 виявлено та вилучено з води сітки мисинові у кількості 20 шт, в яких знаходилась риба виду: лящ, плотва, карась, плоскирка. На жаль, осіб причетних до винищення риби затримати на місці не вдалось. Сума завданих збитків незаконними діями невстановлених осіб склала 36 тисячі 828 гривень.

Крім того, в ніч на 11 квітня 2019 року державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Центрального округу та поліцейськими Золотоніського ВП ГУНП в Черкаській області в урочищі “Оріхове”  на Кременчуцькому водосховищі, неподалік адміністративних меж села Бубнова Слобідка Золотоніського району затримано громадянина, який на дерев’яному човні  за допомогою мисинової сітки незаконно виловив рибу видів: плітка 13 шт., лящ 8 шт., карась 2 шт.


Внаслідок незаконного вилову водних живих ресурсів державі завдана шкода склала 2 тисячі 499 грн. За вчинення незаконних дій по вилову риби на громадянина складено адміністративний протокол за ч. 4 ст. 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Враховуючи завдану істотну шкоду та значну кількість виловленої риби в нерестовий період вирішується питання про порушення кримінального провадження за ознаками статті  249 КК України (Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом).

Слідчо – оперативною групою Золотоніського відділу  поліції ГУНП в Черкаській області вилучено знаряддя лову для проведення подальших слідчих дій. Риба здана під реалізацію до рибоприймального пункту,  після чого гроші будуть перераховані до державного бюджету.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці