На території Славської селищної ради Львівської області виявлено несанкціонований скид нечистот

При здійсненні державного (нагляду) контролю за додержанням природоохоронного законодавства на території Славської селищної ради працівниками Державної екологічної інспекції у Львівській області спільно із громадським інспектором з охорони довкілля виявлено пластикову трубу по вулиці Устияновича, що веде у придорожню канаву вздовж дороги загального користування. Слід зазначити, що на момент проведення контролю відбувався скид каналізаційних стоків з подальшим потраплянням у річку Славка. 

Крім цього, виявлено виведену пластикову трубу по вулиці Шевченка, що викладена бетонними лотками та переходить у земляну придорожню канаву. У період затяжних опадів з даної придорожньої канави через дорожнє покриття по схилу відбувається потрапляння каналізаційних стоків у річку Опір. Працівниками відділу інструментально-лабораторного контролю Інспекції відібрано проби води у місцях потрапляння стоків.

Під час обстеження по вулиці Волошина в північному напрямку біля будівлі очисних споруд працівниками Інспекції було виявлено також витік рідких нечистот на ґрунт. Спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю відібрано проби ґрунтів для визначення вмісту забруднюючих речовин. 

За результатами проведених лабораторних досліджень винних осіб буде притягнуто до адміністративної відповідальності.


eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці