Державна екологічна інспекція України за участі представників КЕКЦ провела перевірку незаконних мисливських веж в Міжріченському РЛП

9-13 вересня 2019 року Державна екологічна інспекція України за участі представників  Київського еколого-культурного центру провела перевірку на території  Міжріченського регіонального ландшафтного парку на предмет дотримання вимог природоохоронного законодавства при веденні мисливського господарства та полювання .

 Були перевірені постійні землекористувачі, а саме Остерський військовий лісгосп, Остерський державний лісгосп, Козелецьагролісгосп, а також Чернігівське обласне управління лісового та мисливського господарства та Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської ОДА. 

Територія регіонального ландшафтного парку «Міжріченський» надана в користування мисливським господарствам. 

На території Міжріченського РЛП виявлено 7 незаконних мисливських веж. Зокрема, як з'ясувалося, всі мисливські господарства на території РЛП Міжрічинський діяли незаконно, так як не мали договорів з лісгоспами, які регулюють взаємовідносини між користувачами мисливських угідь та постійними землекористувачами. Також відсутні договори про розмір та порядок внесення плати за користування мисливськими угіддями, що є порушенням статей 21 та 24 Закону України «Про мисливське господарство» . 

 За даними фактами Державна екологічна інспекція України надала приписи на демонтаж веж і усунення інших порушень законодавства Остерському військовомулісгоспу, Остерському державному лісгоспу, Козелецьагролісгоспу, Чернігівському обласному управлінню лісового та мисливського господарства.

 

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці