Щодо надзвичайної ситуації в районі морського пляжу м. Одеси (Оновлено станом на 28.11.2019)

За інформацією Державної екологічної інспекції Кримсько-Чорноморського округу 22.11.2019 о 13 годині надійшла телефонограмма   від Одеської філії ДП «Адміністрація морських портів України» про направлення представників Державної екологічної інспекції Кримсько-Чорноморського округу для спільного обстеження і фіксації місця аварійної події та повторного відбору проб, у зв’язку з появою плям маслянистого складу.

Оновлена інформація cтаном на 28.11.2019

За інформацією Державної екологічної інспекції Кримсько-Чорноморського округу 27-28.11.2019 спеціалістами Державної екологічної інспекції Кримсько-Чорноморського округу спільно з представниками Одеської філії ДП «Адміністрація морських портів України» здійснено відбір проб морських вод в місці їх забруднення для проведення інструментально-лабораторних досліджень.

За результатами інструментально-лабораторних вимірювань проб морської води, проведених 27.11.2019, встановлено перевищення нормативів гранично допустимих концентрацій по нафтопродуктах у 2,2 рази.

Станом на 28.11.2019 перевищення нормативів гранично-допустимої концентрації забруднюючих речовин у відібраних пробах морської води не зафіксовано.

Спостереження за впливом ситуації на стан морських вод в районі події продовжується.

Разом з органами поліції Державною екологічною інспекцією Кримсько-Чорноморського округу вживаються заходи щодо встановлення обсягу нафтопродуктів, які потрапили з танкеру «Делфі» в морську акваторію для подальшого розрахунку збитків заподіяних державі внаслідок забруднення морських вод.eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці