Державна екологічна інспекція пред'явила претензії до ПрАТ ММК Ілліча на 10,5 млн грн

За дорученням Прем’єр-міністра України, Державними інспекторами ДЕІ Центрального апарату, проведено перевірку ПрАТ ММК Ілліча. 4 лютого інспектори були допущені до проведення комплексної перевірки, в ході якої виявили порушення природоохоронного законодавства. Нанесені державі збитки - більше 10,5 млн. грн. 

Цього разу, представники ПрАТ ММК Ілліча співпрацювали з інспекторами. Всі виявлені факти порушень законодавства були ретельно задокументовані. Державні інспектори встановили, що підприємство робило понаднормові скиди зворотних вод у період з 4 вересня 2019 по 6 лютого 2020. Також у ході перевірки встановлено порушення у сфері поводження з відходами - засмічення земельної ділянки площею майже 25 тисяч квадратних метрів відходами виробництва. 

«Прем'єр-міністр Олексій Гончарук доручив Державній екологічній інспекції провести найближчим часом комплексну перевірку підприємств, які становлять небезпеку для навколишнього середовища. Таке доручення – серйозний виклик для нас. Інспекція не проводила таких масштабних перевірок дуже давно. А можливо, і взагалі ніколи не проводила. Довгі роки екологічна інспекція практично не працювала, сьогодні ми відновлюємо її буквально з руїн. Така претензія гарний крок, яка дає надію на позитивний результат перевірок», - зазначив Єгор Фірсов т.в.о. Голови Держекоінспекції


eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці