Держекоінспекція перевірить Дарницьку ТЕЦ, до заходу буде залучена громадськість: Голова ДЕІ Андрій Мальований

Найближчим часом Державна екологічна інспекція проведе перевірку Дарницької теплоелектроцентралі за участю громадськості та ЗМІ. 


Про це повідомив голова Держекоінспекції Андрій Мальований на своїй сторінці у Facebook за результатами зустрічі з керівником підприємства, яку він ініціював. 


«Перемога для всього Києва! Невдовзі ДЕІ зможе зайти на перевірку Дарницької ТЕЦ. Держекоінспекція не допускалась на підприємство для проведення заходів контролю чотири (!!!) рази з 2019 року! Хоча причини для візиту на ТЕЦ були вагомі. Це десятки звернень від киян щодо можливого забруднення підприємством середовища, в якому живуть тисячі людей», - написав Андрій Мальований. 


Голова ДЕІ зустрівся з керівником підприємства В’ячеславом Селівановим та домовився про можливість проведення позапланової перевірки. 


«Сьогодні поспілкувався з керівником підприємства В'ячеславом Селівановим стосовно недопусків та можливості таки здійснити перевірку. Керівник Дарницької ТЕЦ запевнив, що вже завтра з ініціативи підприємства буде підготовлене звернення, яке дозволить держекоінспекторам провести позаплановий захід контролю за дотриманням природоохоронного законодавства. ДЕІ перевірить, чи дотримані вимоги стосовно функціонування золовідвалу, викидів в атмосферне повітря, скидів зворотних вод, утилізації відходів, а також чи виконуються приписи щодо озеленення території», - зазначив Андрій Мальований. 


На захід позапланового контролю також можуть допустити киян у складі ініціативної групи та представників ЗМІ.


«Я наполягав на тому, щоб керівництво допустило до перевірки ініціативну групу киян, а також представників ЗМІ, щоб вони могли проконтролювати як представників підприємства, так і держекоінспекторів. Мені вдалось добитися такого дозволу, тож про точну дату проведення перевірки обов'язково повідомлю. Я сподіваюсь, що керівництво дотримається обіцянок і Держекоінспекція зможе потрапити на Дарницьку ТЕЦ і прозоро провести перевірку. Це нарешті поставить крапку у тій напруженій ситуації, яка склалась навколо підприємства», - підкреслив Андрій Мальований.


Раніше Андрій Мальований оприлюднив відео, на якому розповів всі деталі зустрічі на Дарницькій ТЕЦ.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці