Результати здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища з 6 травня по 12 травня 2022 року

З 06 по 12 травня 2022 року територіальними та міжрегіональними територіальними  органами Державної екологічної інспекції України проведено 49 заходів контролю, складено 148 протоколів про адміністративні правопорушення.

Загальна сума накладених штрафних санкцій складає 41 тис. гривень. До Державного бюджету стягнуто 68 тис. гривень. За порушення вимог природоохоронного законодавства розраховано збитків на суму 4 млн 527 тис. гривень.

Загальна сума пред’явлених претензій та позовів складає 988 тис. гривень. Стягнуто збитків у добровільному та примусовому порядку на суму 135 тис. гривень.

Найбільш резонансні порушення вимог природоохоронного законодавства суб’єктами господарювання:

Кіровоградська область

Інспекцією Придніпровського округу проведено розрахунок збитків на суму 2 млн 433 тис. 907 грн. за незаконний вилов водних біоресурсів невстановленими особами на Камянському водосховищі р. Дніпро, на території Світловодської міської ради Олександрійського району.  Матеріали, з ознаками кримінального правопорушення, направлено до ВП №1 (м. Світловодськ) Олександрійського РВП в Кіровоградській області.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці