Результати здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища з 24 по 30 червня 2022 року

        З  24 по 30 червня 2022 року територіальними та міжрегіональними територіальними  органами Державної екологічної інспекції України проведено 28 природоохоронних заходів, складено 111 протоколів про адміністративні правопорушення.

Загальна сума накладених штрафних санкцій складає 28 тис. гривень. До Державного бюджету стягнуто 54 тис. гривень.

За порушення вимог природоохоронного законодавства розраховано збитків на суму 2 млн 23 тис. гривень. Загальна сума пред’явлених претензій та позовів складає 2 млн 18 тис. гривень. Стягнуто збитків у добровільному та примусовому порядку на суму 640 тис. гривень.

З метою припинення негативного впливу на навколишнє природне середовище при здійсненні виробничої діяльності, за позовною заявою Інспекції  Придніпровського округу, рішенням суду обмежено (призупинено) діяльність одного суб’єкту господарювання.

 Найбільш резонансні порушення вимог природоохоронного законодавства суб’єктами господарювання:

Кіровоградська область

Інспекцією Придніпровського округу проведено розрахунок збитків та пред’явлено претензію громадянину на суму 1 млн 292 тис. 391 грн. за незаконний вилов водних живих біоресурсів на р. Плетений Ташлик (Войнівське водосховище) за межами с. Новоолександрівка Новоукраїнської міської ради Новоукраїнського району. До Новоукраїнського РВП ГУНП в Кіровоградській області направлено повідомлення про вчинення кримінального правопорушення.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці