Результати здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища з 29 липня по 04 серпня 2022 року

З  29 липня по 04 серпня 2022 року територіальними та міжрегіональними територіальними  органами Державної екологічної інспекції України проведено 24 природоохоронні заходи, складено 77 протоколи про адміністративні правопорушення.

Загальна сума накладених штрафних санкцій складає 37 тис. гривень. До Державного бюджету стягнуто 32 тис. гривень. За порушення вимог природоохоронного законодавства розраховано збитків на суму 2 млн 162 тис. гривень.

Загальна сума пред’явлених претензій та позовів складає 477 тис. гривень. Стягнуто збитків у добровільному та примусовому порядку на суму 1 млн 258 тис. гривень.

Найбільш резонансні порушення вимог природоохоронного законодавства суб’єктами господарювання:

Поліського округу

За неодноразовими зверненнями громадян на телефонну "гарячу лінію" Державної екологічної інспекції Поліського округу, здійснено виїзд за адресою: м. Житомир, вул. Тетерівський Бульвар, 18. Відібрано проби неочищених стічних вод, які від непрацюючої КНС потрапляють до рівчака (безіменого струмка). В рамках відкритого кримінального провадження від 03.06.2022 ч.1 ст.242 КК України слідчим було надано до Інспекції інформацію про кількість скинутих неочищених стічних вод до даного рівчака. На підставі даної інформації, Інспекцією здійснено розрахунок збитків у розмірі 1 млн 549 тис. грн.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці