Результати здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища з 05 по 11 серпня 2022 року

З  05 по 11 серпня 2022 року територіальними та міжрегіональними територіальними  органами Державної екологічної інспекції України проведено 36 природоохоронні заходи, складено 91 протоколи про адміністративні правопорушення.

Загальна сума накладених штрафних санкцій складає 45 тис. гривень. До Державного бюджету стягнуто 37 тис. гривень.

За порушення вимог природоохоронного законодавства розраховано збитків на суму 1 млн 817 тис. гривень. Загальна сума пред’явлених претензій та позовів складає 1 млн 048 тис. гривень. Стягнуто збитків у добровільному та примусовому порядку на суму 4 млн 039 тис. гривень. 

Найбільш резонансні порушення вимог природоохоронного законодавства суб’єктами господарювання:

Сумська область

ФІЛІЄЮ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНА ПРОДОВОЛЬЧО-ЗЕРНОВА КОРПОРАЦІЯ УКРАЇНИ" "БУРИНСЬКИЙ ЕЛЕВАТОР" (Сумська обл., Буринський р-н, місто Буринь, ВУЛИЦЯ НОВОСЕЛІВСЬКА) сплачено у примусовому порядку за рішення суду  збитків на суму 3 млн 879 тис. 580 грн. за наднормативні викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, розраховані Інспекцією у Сумській області 2017 році.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці