Результати здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища з 09 по 15 вересня 2022 року

        З  09 по 15 вересня 2022 року територіальними та міжрегіональними територіальними  органами Державної екологічної інспекції України проведено 35 заходів контролю, складено 104 протоколи про адміністративні правопорушення.

Загальна сума накладених штрафних санкцій складає 52 тис. гривень. До Державного бюджету стягнуто 42 тис. гривень.

За порушення вимог природоохоронного законодавства розраховано збитків на суму 4 млн 836 тис. гривень.

Загальна сума пред’явлених претензій та позовів складає 4 млн 752 тис. гривень. Стягнуто збитків у добровільному та примусовому порядку на суму 1 млн 551 тис. гривень.

Найбільш резонансні порушення вимог природоохоронного законодавства суб’єктами господарювання:

Волинська область

Інспекцією у Волинській області проведено розрахунок збитків та пред’явлено претензію Підгайцівській сільській раді на суму 1 млн 44 тис. 367 грн. за засмічення земельних ділянок твердими побутовими відходами.

Дніпропетровська область

Інспекцією Придніпровського округу проведено розрахунок збитків та пред’явлено претензію ПрАТ «Павлоградвугілля» на суму 1 млн 654 тис. 793 грн. за скид забруднюючих речовин зі зворотними (шахтними) водами зі ставка-накопичувача в б. Свідовок в р. Самара з перевищенням нормативів Регламенту відведення шахтних вод. Матеріали передано до Управління захисту інтересів суспільства і Держави ГУНП в Дніпропетровській області .

Полтавська область

Інспекцією Центрального округу проведено розрахунок збитків та пред’явлено претензію громадянину на суму 1 млн 538 тис. 602 грн. за вилов водних живих ресурсів забороненими знаряддями лову на р. Дніпро, в адмінмежах с. Самусіївка Кременчуцького району.

 

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці