Держекоінспекція продовжує інформувати про результати роботи за підсумками проведених заходів у місті-герої Ізюм Харківської області у перші дні після деокупації регіону

Минулого тижня державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища здійснили ряд виїздів, та, в рамках своїх повноважень, долучились до фіксації жахливих наслідків російської окупації на Харківщині.

Про це повідомляє пресслужба Державної екологічної інспекції України.

Під час проведених обстежень ряду інфраструктурних об’єктів міста Ізюм встановлено, що в результаті обстрілів було зруйновано та пошкоджено  будівлі та споруди:

-  Комунального некомерційного підприємства Ізюмської міської ради «Центральна міська лікарня Піщанської Богоматері»; 

- Комунального закладу охорони здоров'я «Ізюмського медичного фахового коледжу»;

- гуртожитку Комунального закладу охорони здоров'я «Ізюмського медичного фахового коледжу»;

- Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Ізюм».

Внаслідок ворожих обстрілів та подальших руйнувань спричинено засмічення земельних ділянок боєприпасом, пластиком, деревиною, чорними та  кольоровими металами, склом, папером, цеглою, бетоном тощо. Загальна площа засмічення всіх об’єктів складає 11 299,84 м2, об’єм утворених відходів понад 400 м3. Загальна сума завданої шкоди складає майже 655 млн гривень.

Довідково:

Шкоду, заподіяну державі внаслідок порушення природоохоронного законодавства розраховано відповідно до Методики визначення розміру шкоди, завданої землі, ґрунтам внаслідок надзвичайних ситуацій та/або збройної агресії та бойових дій під час дії воєнного стану, затвердженої наказом Міндовкілля від 04.04.2022 № 167, зареєстрованої в Мін'юсті 11.04.2022 за № 406/37742.


ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці