На Сумщині орендар ставу «дохазяйнувався» до кримінальної справи та відшкодування 2,6 млн гривень збитків

Вчора на території Роменського району працівники Держекоінспекції у Сумській області зафіксували  незаконний вилов раків, що призвів до заподіяння довкіллю збитків на загальну суму майже 2,6 мільйона гривень.
 
Про це повідомляє пресслужба Державної екологічної інспекції України.

Так, під час рейду державні інспектори виявили став, у якому майже не залишилося води. При візуальному обстеженні стало очевидним, що рівень води у водоймі було знижено навмисно. Крім того, екоінспектори зафіксували, що на залишках водного плеса встановлено більше десятка раколовок.
 
На місце подій було викликано оперативно-слідчу групу. Працівники Інспекції разом з поліціянтами вилучили знаряддя лову, до яких встигло втрапити понад 770 раків. Нагадаємо, що дозволена добова норма вилову цих біоресурсів на водоймах загального користування складає 30 шт, а на «платних» водоймах – 50 шт.

За підрахунками фахівців Держекоінспекції, незаконний вилов раків призвів до заподіяння довкіллю збитків на загальну суму майже 2,6 мільйона гривень. Наразі за даним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці