Держекоінспекція: минулого тижня складено понад 221 адмінпротоколів

Протягом минулого тижня територіальними та міжрегіональними територіальними  органами Державної екологічної інспекції України проведено 49 природоохоронних заходів, складено 221 протокол про адміністративні правопорушення.

Про це повідомляє пресслужба Державної екологічної інспекції!

Крім того, сума претензій та позовів, пред’явлених для сплати порушникам минулого тижня складає понад 2, 6 млн. гривень. 

Зокрема, інспекцією Столичного округу пред’явлено позов ТОВ «Агрофірма «ДІМ» про відшкодування збитків на суму понад 2, 1 млн. грн. заподіяних державі внаслідок самовільного використання водних ресурсів за відсутності спеціального дозволу на користування надрами. А саме, підземними водами. Наразі, до господарського суду Київської області подано позов. 

Також, до найбільш резонансних порушень вимог природоохоронного законодавства суб’єктами господарювання потрапила Полтавська область. 

Відтак, інспекцією Центрального округу проведено розрахунок збитків на суму на понад 842 тис. грн. за промисловий вилов риби громадянами, на території об’єкту ПЗФ - Регіонального ландшафтного парку «Нижньоворсклянський», сітками з металевого човна в акваторії Кам’янського водосховища. Матеріали направлено до головного управління Національної поліції у Полтавській області. 

Працюємо на перемогу!

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці