30 травня 2025 року в межах Національного природного парку «Тузловські лимани» державні інспектори Південно-Західного округу спільно з працівниками відділу водної поліції Білгород-Дністровського РВП та працівниками прикордонної служби Курортне виявили грубе порушення природоохоронного законодавства.
В озері Шагани поблизу села Рибальське (Білгород-Дністровський район Одеської області) затримано порушника, який під час нерестової заборони, без будь-яких дозвільних документів, за допомогою 17 ліскових сіток та гумового човна, незаконно виловив 356 особин Камбали глоса.
Складено протокол за ст. 91 КУпАП.
Завдані збитки — 16,6 мільйонів гривень!
Нагадуємо: територія НПП «Тузловські лимани» є особливо цінною для збереження біорізноманіття. Будь-яке порушення тут — це удар по екосистемі та ресурсах майбутнього.