Повідомлення про небезпечну продукцію

від 28.12.2021

Під час заходів державного ринкового нагляду з перевірки характеристик продукції, що проводиться Державною екологічною інспекцією Карпатського округу (Івано-Франківська та Чернівецька областi) у ФОП Кушнірчук Т.Т.за результатами експертизи та протоколів випробувань акредитованої лабораторії ТОВ "Інспекторат Україна" продукція автомобільного бензину марки А-95-Євро5-Е0 не відповідає вимогам Технічного регламенту (за показниками «детонаційна стійкість», «вміст сірки», «об‘ємна частка бензолу», «масова частка кисню», «об‘ємна частка кисневмісних  сполук».Продукція розповсюджувалася за адресою: АЗС Івано-Франківська обл. Косівський р-н. с. Космач,вул. І.Франка, 120.

від 17.12.2021

Під час заходів державного ринкового нагляду Державною екологічною інспекцією у Чернігівській області. У ТОВ "МЕРКУРІЙ" за результатами експертизи та протоколу випробувань ТОВ "ІНСПЕКТОРАТ УКРАЇНА" дизельне паливо ДП-З-Євро5-В0 не відповідало вимогам Технічного регламенту за показниками: вміст сірки; фракційний склад: 95% переганяється за температури >370°с. Продукція розповсюджувалася за адресою: Чернігівська область, Ніжинський район, м. Борзна, вул. Київська, 75

від 15.12.2021

Під час заходів державного ринкового нагляду з перевірки характеристик продукції, що проводиться Державною екологічною інспекцією Поліського  округу  у ТОВ “МАГНІТ ОЙЛ” за результатами експертизи та протоколу випробувань акредитованої лабораторії ТОВ "Інспекторат Україна" продукція автомобільного бензину марки А-95-Євро5-Е5, А-92-Eвро5-Е0 не відповідала вимогам Технічного регламенту за показником "Детонаційна стійкість". Продукція розповсюджувалася за адресою: м. Коростишів, вул., Володимирівська, 44.

від 26.11.2021

Під час заходів державного ринкового нагляду з перевірки характеристик продукції, що проводиться Державною екологічною інспекцією Пiвденно-Захiдного округу (Миколаïвська та Одеська областi) у ПП "АЛЬФА РЛЮС 2018" за результатами експертизи та протоколів випробувань акредитованої лабораторії ТОВ "Інспекторат Україна" продукція  дизельного пального ДП-Л-Євро5-В0 не відповідають вимогам Технічного регламенту, за показником  " Температура спалаху в закритому тиглі" Продукція розповсюджувалася за адресою: АЗС "АЛЬФА" с.Вигода, вул. Енергетиків, буд.1, Біляївський  район, Одеська область. Виробництво Мозирський НПЗ (Республіка Білорусь)

від 23.11.2021

Під час заходів державного ринкового нагляду з перевірки характеристик продукції, що проводиться Державною екологічною інспекцією Пiвденно-Захiдного округу (Миколаïвська та Одеська областi) у ТОВ "БІОТУРБО" за результатами експертизи та протоколів випробувань акредитованої лабораторії ТОВ "Інспекторат Україна" продукція автомобільного бензину марки А-95-Євро5-Е5 за показниками вміст сиркі, об'ємна частка бензолу, масова частка кісневмисних сполук, та дизельне пальне ДП-З-Євро5В0 за показниками температура спалаху та гранична температура фільтрованості не відповідають вимогам Технічного регламенту. Продукція розповсюджувалася за адресою: АЗС "БІОТУРБО" м.Роздільна, вул. Кишинівська, буд.38, та  смт. Захарівка, вул. Щаслива,буд.6 Захарівсбкий  район, Одеська область, виробництва ПАТ "УКРТАТНАФТА".

від 23.11.2021

Під час заходів державного ринкового нагляду з перевірки характеристик продукції, що проводиться Державною екологічною інспекцією Поліського округу у ТОВ “ПТФ” “УКР-ПЕТРОЛЬ” за результатами експертизи та протоколу випробувань акредитованої лабораторії ТОВ "Інспекторат Україна" продукція автомобільного бензину марки А-95-Євро5-Е5, А-92-Eвро5-Е5 не відповідала вимогам Технічного регламенту за показниками "масова частка кисню", "вміст сірки", "об'ємна частка бензолу" Продукція розповсюджувалася за адресою: м. Бердичів, вул., Житомирська, 78 б.

від 15.11.2021

Під час заходів державного ринкового нагляду з перевірки характеристик продукції, що проводиться Державною екологічною інспекцією Столичного округу у ТОВ «МК ОКТАН-95» за результатами експертизи та протоколів випробувань акредитованої лабораторії продукція не відповідає вимогам Технічного регламенту а саме вид: автомобільний бензин А-92-Євро5-Е5 за показниками «Детонаційна стійкість», «Вміст сірки», «Об’ємна частка бензолу», «Масова частка кисню», А-95-Євро5-Е5 - «Детонаційна стійкість», «Вміст сірки», «Об’ємна частка бензолу», «Масова частка кисню», «Об’ємна частка кисневмісних сполук», ДП-З-Євро5-В0 - «Вміст сірки» «Температура спалаху в закритому тиглі» відповідно. Продукція розповсюджувалася за адресою: АЗС Київська обл., Києво-Святошинський р-н., с. Софіївська Борщагівка, вул. Садова, буд. 48-А, 48-Б, виробництва ПАТ «Укртатнафта».

від 11.11.2021

Під час заходів державного ринкового нагляду з перевірки характеристик продукції, що проводиться Державною екологічною інспекцією Пiвденно-Захiдного округу (Миколаïвська та Одеська областi) у ПП "ВОДНИК "за результатами експертизи та протоколу випробувань акредитованої лабораторії ТОВ "Інспекторат Україна" продукція автомобільного бензину марки А-95-Євро5-Е5 та А-92-Євро5-Е5 не відповідала вимогам Технічного регламенту за показниками: вміст сірки, об'ємна частка бензолу, масова частка кісневмисних сполук, детонаційна стійкість. Продукція розповсюджувалася за адресою:АЗС ,,VALERIA,, Удобнянська сільська рада,ЦМК 4, Білгород-Дністровський район, Одеська область, виробництва Мозирського НПЗ.


від 08.11.2021

Під час заходів державного ринкового нагляду з перевірки характеристик продукції, що проводиться Державною екологічною інспекцією Пiвденно-Захiдного округу (Миколаïвська та Одеська областi) у ТОВ "БОЛГРАД-АВіА "за результатами експертизи та протоколу випробувань акредитованої лабораторії ТОВ "Інспекторат Україна" продукція автомобільного бензину марки А-95-Євро5-Е5 не відповідала вимогам Технічного регламенту. Продукція розповсюджувалася за адресою: АЗС вул. Димитрова, буд.165/а, с. Кам'янка, Ізмаїльский р-н, Одеська область, виробництва ПАТ «Укртатнафта».

від 27.10.2021

Під час заходів державного ринкового нагляду з перевірки характеристик продукції, що проводиться Державною екологічною інспекцією Поліського округу (Житомирська та Рівненська областi) у ФОП Северенчук Сергія Леонідовича "ОВ" за результатами експертизи та протоколу випробувань акредитованої лабораторії ТОВ "Інспекторат Україна" продукція автомобільного бензину марки Shebel А-95-Євро5-Е5, А-92-Eвро5-Е5 та палива дизельного ДП-З-Євро5-В0, ДП-З-Євро5-В0 не відповідала вимогам Технічного регламенту. Продукція розповсюджувалася за адресою: АЗС №1 вул. Житомирська, 16, смт. Черняхів, Житомирська область.


від 19.10.2021
Під час заходів державного ринкового нагляду з перевірки характеристик продукції, що проводиться Державною екологічною інспекцією Пiвденно-Захiдного округу (Миколаïвська та Одеська областi) у ТОВ "АЛВАС "за результатами експертизи та протоколу випробувань акредитованої лабораторії ТОВ "Інспекторат Україна" продукція автомобільного бензину марки А-95-Євро5-Е5, А-92-Eвро5-Е5 не відповідала вимогам Технічного регламенту. Продукція розповсюджувалася за адресою: АЗС №1 вул. Лісова, буд.5/а, м. Ізмаїл, Одеська область; АЗС - вул. Железнякова, буд.184/а,  м. Ізмаїл, Одеська область, виробництва ПАТ «Укртатнафта».


від 8.10.2021
Під час заходів державного ринкового нагляду з перевірки характеристик продукції, за адресою: АЗС № 1 вул. Фонтанна, буд.15/А, м. Херсон, Херсонська область, за результатами експертизи та протоколу випробувань акредитованої лабораторії ТОВ "Інспекторат Україна" продукція паливо дизельне марки ДП-Л-Євро5-В0 не відповідає вимогам Технічного регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 927 за показником «Температура спалаху в закритому тиглі». Розгляд справи подовжується.


від 7.10.2021
Під час заходів державного ринкового нагляду з перевірки характеристик продукції, за адресою: АЗС №8 вул. Пiвденна, буд.62, с. Приморське, Кiлiйський район, Одеська область, за результатами експертизи та протоколу випробувань акредитованої лабораторії ТОВ "Інспекторат Україна" продукція автомобільного бензину марки А-95-Євро5-Е5, А-92-Eвро5-Е5 не відповідала вимогам Технічного регламенту за показниками: вміст сірки, об'ємна частка бензолу, масова частка кисню, об'ємна частка кисневмісних сполук. Розгляд справи подовжується.
       

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці