Керівництво Державної екологічної інспекції України

Зубович Ігор ОлеговичТимчасово виконуючий обов’язки Голови Державної екологічної інспекції України.

1981 року народження.

Освіта повна вища. У 2008 році закінчив Національний авіаційний університет за спеціальністю «Землевпорядкування та кадастр». У 2008 році здобув кваліфікацію геодезиста у Приватному вищому навчальному закладі Інституті землевпорядкування та інформаційних технологій при Національному авіаційному університеті. У 2017 році закінчив Національний університет біоресурсів і природокористування України за фахом «Правознавство». У 2020 році отримав кваліфікацію за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» у Національній академії державного управління при Президентові України.

На державній службі з 2009 року.

Працював на керівних посадах у Київській обласній державній адміністрації, у Головному управлінні Держкомзему у Київській області, у Головному управлінні Держземагенства у Київській області, у Державній екологічній інспекції України, у Державній екологічній інспекції у Херсонській області. З 29 вересня згідно з наказом Державної екологічної інспекції України № 146-тр/р призначений на посаду начальника Державної екологічної інспекції Південно-Західного округу (Миколаївська та Одеська області).


Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 2 грудня 2021 р. № 1546-р призначений на посаду тимчасового виконуючого обов’язки Голови Державної екологічної інспекції України.

Заруба Дмитро ВасильовичПерший заступник Голови Державної екологічної інспекції України

Заруба Д.М. 1975 року народження.

Освіта повна вища. У 1998 році здобув кваліфікацію політолога за спеціальністю «Політологія» в Дніпропетровському державному університеті. У 2010 році закінчив Західнодонбаський приватний інститут економіки і управління та здобув кваліфікацію спеціаліста з фінансів за спеціальністю «Фінанси».

На державній службі з 2010 року.

Працював на керівних посадах у Державній службі туризму і курортів, у Національному музеї народної архітектури та побуту України, у комунальному підприємстві Київської міської державної адміністрації «Київський центр розвитку міського середовища» та у комунальному об’єднанні «Київзеленбуд».

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2021 р. № 116-р призначений на посаду першого заступника Голови Державної екологічної інспекції України.Богданович Андрій Якович
Заступник Голови Державної екологічної інспекції України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO).

Богданович А. Я. 1985 року народження.

Освіта повна вища. В 2008 році закінчив Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, напрям підготовки «Комп’ютерні науки», кваліфікація техніка-програміста. В 2017 році закінчив Академію адвокатури України, ступінь вищої освіти магістр за спеціальністю «Правознавство». У 2021 році закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка,  ступінь вищої освіти магістр за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».

На державній службі з 2021 року.

Працював заступником голови Херсонської обласної державної адміністрації та керівником цифрової трансформації Кримської платформи.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України 28 жовтня 2021 р. № 1323-р призначений на посаду Заступника Голови Державної екологічної інспекції України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці